Catering Menu
-
Organic Brewed Coffee
- Regular price
- From $50.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $50.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $103.00
- Regular price
-
- Sale price
- $103.00
- Unit price
- per
-
Organic Tea
- Regular price
- From $50.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $50.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $103.00
- Regular price
-
- Sale price
- $103.00
- Unit price
- per
-
Butter Croissant
- Regular price
- $17.00
- Regular price
-
- Sale price
- $17.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $17.00
- Regular price
-
- Sale price
- $17.00
- Unit price
- per
-
Freshly Baked Bite Size Cookies
- Regular price
- $10.25
- Regular price
-
- Sale price
- $10.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.25
- Regular price
-
- Sale price
- $10.25
- Unit price
- per
-
Dessert Platters
- Regular price
- $0.00
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $0.00
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00
- Unit price
- per
-
Muffin Tray
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
-
Ham&Cheese Croissant 1/2dz
- Regular price
- $34.50
- Regular price
-
- Sale price
- $34.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $34.50
- Regular price
-
- Sale price
- $34.50
- Unit price
- per
-
Mini Sausage Rolls
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
-
Spanakopita
- Regular price
- $23.70
- Regular price
-
- Sale price
- $23.70
- Unit price
- per
- Regular price
- $23.70
- Regular price
-
- Sale price
- $23.70
- Unit price
- per
-
Fruit Cups
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
-
Fruit Platter
- Regular price
- $70.00
- Regular price
-
- Sale price
- $70.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $70.00
- Regular price
-
- Sale price
- $70.00
- Unit price
- per
-
Pretzel Bun Sandwiches
- Regular price
- $8.16
- Regular price
-
- Sale price
- $8.16
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.16
- Regular price
-
- Sale price
- $8.16
- Unit price
- per
-
Shepherd's Pie
- Regular price
- $140.00
- Regular price
-
- Sale price
- $140.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $140.00
- Regular price
-
- Sale price
- $140.00
- Unit price
- per
-
Lasagna
- Regular price
- $140.00
- Regular price
-
- Sale price
- $140.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $140.00
- Regular price
-
- Sale price
- $140.00
- Unit price
- per